ראשי
הרכבת מחשב
השוואה0
משאלות0
סל קניות

אז כמה באמת אמור לעלות מחשב גיימינג?


אז כמה אכן עולה תענוג הגיימינג? בקישור הזה – מחשבי גיימינג במחירים המתחילים ב-2500 ש”ח תוכל לראות את המבחר של המחשבים המותאמים לגיימינג במחירים השונים. התחום הרחב של המחירים מאפשר למגוון רחב של שחקנים, בכל הרמות הכלכליות, למצוא את המערכת המתאימה

אבל כמה באמת צריך לשלם עבור מחשב גיימינג ב2023?

אז כיום מחשב גיימינג יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, כמובן שתמיד יש האופציה לבדוק עלות חלקים בהרכבה האישית שיש לנו בואתר בקישור הזה לחץ כאן אבל בוא נדבר על זה קצת.

אז קודם כל בואו נדבר על המסך שיש לכם או מתכנינים לרכוש, ואם עוד לא תכננתם או בדקת שווב לבדוק בקישור הזה לחץ כאן, למה אנחנו מתחילים במסך?

מסך הוא אחד מרכיבי החומרה החשובים ביותר בבחירת מחשב גיימינג, וישנם מספר סיבות עיקריות לכך:

  1. איכות התמונה ורזולוציה: משחקים היווה חוויה חזותית, ולכן גורם חשוב בבחירת המסך הוא האיכות של התמונה והרזולוציה. מסך עם רזולוציה גבוהה יספק תמונה מדויקת וחדה, מה שחיוני כאשר נלחמים במשחקים בעולם דיגיטלי עשיר בפרטים.
  2. קצב רענון (Refresh Rate): מסך עם קצב רענון גבוה מציע תמונה חלקה יותר במהלך המשחק. קצב רענון גבוה (כמו 144Hz) יכול להבטיח תמונה פחות מוטטת, שהיא חיונית במשחקי גיימינג מהירים.
  3. זמן תגובה (Response Time): זמן התגובה הוא הזמן שנדרש לפיקסל להחליף את הצבעים במסך. מסכים עם זמן תגובה נמוך יספקו תמונה יותר מהירה וחדה יותר, מה שגורם לך להיות יעיל יותר במשחקים דינמיים.
  4. טכנולוגיות תצוגה מתקדמות: מסכים גיימינג מתקדמים כוללים טכנולוגיות כמו FreeSync או G-Sync, המסייעות במניעת קרינת תמונה חוזרת ובסנכרון הסרטן בין מהירות הגרפיקה של המסך למהירות הפריימים של המשחק.
  5. גודל וסוג המסך: בחירת הגודל וסוג המסך מתבצעת לפי הפרטיות והנדרשות האישיות שלך. מסכים גדולים יותר יספקו חווית צפייה מרשימה, אך יש לוודא שיש לך מספיק מרחק ראייה. בנוסף, נכון להיום קיימים מסכים מתוך הטכנולוגיה המתקדמת OLED ו-IPS, שמספקים צבעים עשירים וזוויות צפייה רחבות.

לסיכום, בחירת מסך גיימינג היא תהליך חשוב בייעוץ המתמקד בפרטיות וצרכים האישיים שלך.

רק לאחר בחירת המסך ופה נתן דגש על האיכות FHD, 2K או 4K ואז נראה קצב הריענון, אבל למה? מכיוון ולכל כרטיס מסך יש יכולת מסוימם ולפי זה נבחר הכרטיס ולפי הכרטיס נבחר שאר החלקים של המחשב.

אז עכשיו לדעתי ברור לכם טיפה יותר ההליך, צריכים יעוץ או לשאול? לא להסס אנחנו זמינים עבורכם.

Back to Top
מוצר נוסף לסל בהצלחה
יש לך שאלה? 👋